KUPIONE
TOKENY:
398
104
KUPIONE TOKENY:
398
104

Tokenizacja pierwszej produkcji  piwa marki BRACTWO

Dołącz do Bractwa! Już dziś zainwestuj w pierwszą, limitowaną partię piwa marki Bractwo i zapisz się (dosłownie!) w historii odbudowywanych przez nas Browarów Bydgoskich.

Niedługo na rynku pojawi się wskrzeszone przez nas, znane na Kujawach piwo Bractwo, a jeszcze w tym roku uruchomimy Browary Bydgoskie, przywracając tym samym na karty historii symbol lokalnej, browarniczej tradycji. To duże przedsięwzięcie, stąd pomysł na projekt tokenizacji pierwszego rozlewu Bractwa. Zbuduj z nami braterską społeczność i jako pierwszy poczuj smak kultowego, kujawskiego trunku w naszej jakościowej interpretacji!

HISTORYCZNY SMAK KUJAW

Browary Bydgoskie to kultowe miejsce na piwowarskim szlaku Kujaw, z imponującą historią sięgającą końca XIX wieku. Założone w 1858 przez Juliusza Strelowa od początku zachwycały prężnym rozwojem. Nie przeszkodził im nawet okres międzywojenny i związany z nim kryzys gospodarczy. Po II wojnie światowej Browary zostały znacjonalizowane i działały pod nazwą Zakładów Piwowarskich w Bydgoszczy, a potem zostały połączone z Browarem w Grudziądzu. W 1992 roku firmę sprywatyzowano i przyjęła nazwę „Kujawiak Browary Bydgoskie”. W 2006 roku, po kilkukrotnej zmianie właściciela, Browary zostały zamknięte, a trzy lata później główny budynek w Bydgoszczy zburzony.

Jako Mazurska Manufaktura S.A. przejęliśmy prawa do kojarzonej z Browarami Bydgoskimi marki Bractwo. Zamierzamy odbudować nie tylko wspomnianą markę, ale także cały Browar, przywracając tym samym dawną świetność lokalnej, piwnej tradycji. Zostanie on uruchomiony tej jesieni w Parku Przemysłowym w Bydgoszczy, w klimatycznej, byłej agregatowni, gdzie od kwietnia trwają już prace remontowe. Na miejsce sprowadzamy też zakupioną w Niemczech instalację o mocy na poziomie 20 tys. hl/rok. Docelowo, rozbudowa Browaru pozwoli na rozwinięcie produkcji na jeszcze większym poziomie.

Z produkcją Bractwa nie chcemy jednak czekać aż do czasu uruchomienia Browaru. Już dziś pracujemy nad interpretacją historycznego smaku Kujaw, już teraz chcemy cieszyć się powrotem braterskiej marki i budować jej regionalną siłę. Wszystko po to, by przy uroczystym starcie Browarów Bydgoskich mieć już zaplecze w postaci starannie dopracowanych receptur i zbudowanej sieci dystrybucji. Tak, by jesienią ruszyć pełną parą i podbić serca oraz podniebienia kujawskich (i nie tylko) piwoszy!

NA CZYM TO POLEGA?

Po zakupie tokenów w symbolicznych cenach, możesz wymienić je  na nagrody. Masz do wyboru dwie opcje: złoty i bursztynowy token.

Za złoty token otrzymasz pierwszą, limitowaną edycję piwa Bractwo, dostępnego w specjalnych, kolekcjonerskich zestawach. To jedyna szansa, by w pierwszej kolejności cieszyć się smakiem reaktywowanego, kultowego trunku.

Za bursztynowy token „otrzymasz” imienną cegiełkę zamieszczonej w „Hall of fame”, powstającej w odbudowywanych przez nas Browarach Bydgoskich. Tym samym osobiście zapiszesz się w kolejnym rozdziale imponującej historii Browarów!

HARMONOGRAM

DLACZEGO MY?

W Mazurskiej Manufakturze S.A. łączymy to co najlepsze prosto z krainy tysiąca jezior, czyli Warmii i Mazur – naturalne składniki, krystaliczną wodę z własnego ujęcia, rzemieślniczy charakter oraz sprawdzone i przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury. Jesteśmy firmą z rodzinną tradycją, grupą pasjonatów z niemal 1300 akcjonariuszami na pokładzie, tworzącą zaangażowaną społeczność miłośników jakościowych, naturalnych alkoholi.

Nasza siedziba mieści się w zabytkowym, ponad 100-letnim Browarze w Szczytnie, który jest symbolem lokalnej, wieloletniej tradycji piwowarstwa. Inspiruje nas to do produkcji łączącej w sobie nowoczesne standardy i innowacyjne technologie, ale z zachowaniem szacunku do rzemieślnictwa i historii – czerpaniem z nich tego, co najlepsze.

Mimo tego, że jesteśmy młodą spółką, nie ustajemy w dynamicznym rozwoju i cały czas szukamy pomysłów na poszerzenie naszego portfela produktów o ciekawe, nietuzinkowe pozycje, zgodne z międzynarodowymi trendami oraz zmieniającymi się preferencjami konsumentów. Z jednej strony doskonalimy naszą specjalizację w obszarze kraftowych alkoholi mocnych, z drugiej – mamy ambicje, by z szacunku do lokalnych, browarniczych tradycji przywracać na rynek kultowe, regionalne marki piwa.  

W sprzedaży dostępny jest już Jurand, piwny symbol Warmii i Mazur, produkowany oryginalnie właśnie w naszej siedzibie. 

Już za chwilę, także dzięki Tobie, uruchomimy produkcję kolejnej, kultowej regionalnej marki, czyli piwa Bractwo.

NA CO MOGĘ WYMIENIĆ ZAKUPIONE TOKENY?

Pierwszy rozlew Bractwa będzie stokenizowany i dostępny jedynie w formie limitowanych, specjalnych zestawów. To ty decydujesz, ile i jakiego rodzaju tokeny kupujesz. Masz do wyboru dwa rodzaje tokenów – złoty i bursztynowy, za które otrzymasz wspomniany kolekcjonerski zestaw Bractwa lub imienną cegiełkę w „hall of fame” w reaktywowanych Browarach Bydgoskich.

ILE TOKENÓW CHCESZ NABYĆ

 

Ciesz się alkoholem odpowiedzialnie. Wyłącznie dla osób powyżej 18-tego roku życia.

Copyright 2021 Mazurska Manufaktura S.A. Realizacja Agencja SEOFLY